www.Novitus-Bono.pl
Drukarka fiskalna Novitus Bono E Drukarka fiskalna Novitus Bono E Drukarka fiskalna Novitus Bono E

Drukarka fiskalna Novitus Bono Apteka E

Nowoczesna drukarka fiskalna, która zapisuje kopie paragonów w formie elektronicznej. Urządzenie oferuje pełną kompatybilność z praktycznie każdym oprogramowaniem aptecznym oraz obsługuje wydruk opisów recept, zamówień na leki robione, czy też informacji dotyczących refundacji. Novitus Bono Apteka E posiada dwa ekrany, dzięki którym dopasujesz wyświetlane treści do potrzeb operatora i nabywcy. Rozbudowana baza towarowa, w której można zaprogramować aż 250 000 PLU, to mnóstwo miejsca dla wszystkich elementów asortymentu. Poza tym, za sprawą możliwości wydruku paragonów z nazwami o długości 40 znaków, model Bono Apteka E pozwoli na jednoznaczną identyfikację całego asortymentu.

Współpracuje praktycznie z każdym programem aptecznym

Bono Apteka E umożliwia pełną współpracę z popularnymi na rynku programami aptecznymi. Dzięki temu obsługuje wydruki zawierające informacje o refundacji, jak również opisy recept, zamówienia na leki lub receptury. Funkcjonalne urządzenie, które pozwoli na sprawne wykonanie praktycznie każdego zadania.

Zainwestuj w technologię XXI wieku

Zapomnij o papierowych kopiach potwierdzeń sprzedaży i używaj technologii XXI wieku! Urządzenie gromadzi dane na karcie pamięci, która zagwarantuje Ci wiele lat pracy. Dostęp do elektronicznej kopii potwierdzeń masz w każdej chwili, podłącz tylko drukarkę do komputera i gotowe. Możesz także zarchiwizować dane na zwykłej płycie DVD. Dzięki kopii elektronicznej oszczędzisz na czasie i wydatkach, które wynikają z wymiany dwóch rolek papieru. Zainwestuj w wygodę i bezpieczeństwo pracy!

Ogromna baza towarowa

Drukarka fiskalna marki Novitus wykorzystuje bazę PLU, której zapełnienie będzie prawdziwym wyzwaniem. Urządzenie jest w stanie obsłużyć do 250 000 pozycji. To idealna propozycja zarówno dla firm, które mają w ofercie wiele towarów lub usług, jak i dla działalności, które stale się rozwijają. Już teraz zapewnij sobie bazę towarową, w której miejsce nie skończy się zbyt szybko.

Nawet 40 znaków w nazwie towaru lub usługi

W oprogramowaniu sprzedażowym, które będzie współpracowało z Bono Apteka E, możesz umieścić nazwy towarów lub usług do 40 znaków, a urządzenie wydrukuje je na potwierdzeniu sprzedaży. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministerstwa Finansów z marca 2013 roku, sprzedawca jest zobowiązany do jednoznacznego identyfikowania całego asortymentu. Drukarka Novitusa sprawi, że sprawnie dostosujesz nazwy do nowych przepisów.

Wydajny i cichy mechanizm drukujący

Bono Apteka E posiada nowoczesny i cichy mechanizm drukujący, który umożliwi Ci szybką obsługę klientów. Wymiana papieru w urządzeniu jest banalnie prosta i odbywa się na zasadzie „wrzuć i pracuj”. Warto jednak zauważyć, że drukarka korzysta z rolki o długości 60 m, więc nie będziesz musiał wykonywać tej czynności zbyt często. Oprócz tego, na dowodach zakupu wystawianych przez Novitus Bono Apteka E może się pojawić do 255 pozycji.

Ekran nabywcy - wyświetlaj reklamy, grafiki

Urządzenie fiskalne Novitusa wyposażono w dwa ekrany LCD. Na wyświetlaczu klienta może pojawić się aż 8 linii tekstu po 24 znaki, a także ruchoma grafika. Od Ciebie zależy, czy będzie to reklama, podziękowanie, czy inny rodzaj komunikatu. Na ekranie użytkownika mogą być wyświetlane 4 linijki tekstu po 24 znaki. Zaprogramuj pojawiające się informacje, dostosuj je zarówno do oczekiwań klienta, jak i potrzeb operatora.

Współpracuje równocześnie z kilkoma urządzeniami peryferyjnymi

Urządzenie fiskalne Novitusa zostało wyposażone w porty komunikacyjne, w tym RS-232 oraz USB, które pozwalają na podłączenie do drukarki kilku urządzeń peryferyjnych w tym samym czasie. Co więcej, za sprawą zastosowania dwóch złącz, PC i PC2, możliwe jest sprzęgniecie ze sobą różnych aplikacji. Oprogramowanie komputerowe może wysyłać paragony poprzez port PC, a system monitoringu będzie je odczytywał z portu PC2.

Awaryjne zasilanie akumulatorowe - bezpieczeństwo Twoich interesów

Urządzenie Novitus wyposażono w awaryjne zasilanie akumulatorowe. Paragony można wystawiać też wtedy, kiedy zabraknie prądu. To bardzo przydatna funkcja, która uchroni Twój biznes przed konsekwencjami finansowymi wiążącymi się z przerwą w obsłudze klientów.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Novitus Bono!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Emar Tempo Pro

Drukarka fiskalna
Emar Tempo Pro

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij