www.Novitus-Bono.pl
Drukarka fiskalna Novitus Bono E Drukarka fiskalna Novitus Bono E Drukarka fiskalna Novitus Bono E

Drukarka fiskalna Novitus Bono E

Innowacyjna drukarka fiskalna z funkcją realizacji kopii paragonu w formie elektronicznej i obsługą faktur VAT. Gwarantuje szybki i cichy wydruk, jak również umożliwia umieszczenie na jednym paragonie do 255 pozycji. Novitus Bono E posiada dwa ekrany, dzięki którym dopasujesz pojawiające się informacje do potrzeb operatora i klienta. Ogromna baza towarowa, w której można zaprogramować aż 250 000 pozycji, to mnóstwo miejsca dla całego asortymentu. Oprócz tego, drukarka fiskalna Novitusa zapewni precyzyjną identyfikację Twojej oferty, a to za sprawą opcji wpisania do nazwy każdego elementu aż 40 znaków!

Drukarka fiskalna Novitus Bono E - Rozwiązanie technologiczne XXI wieku

Rozwiązanie technologiczne XXI wieku

Zapomnij o papierowych kopiach potwierdzeń sprzedaży i zacznij korzystać z technologii XXI wieku! Novitus Bono E przechowuje dane na karcie pamięci, która zagwarantuje Ci wiele lat pracy. Dostęp do elektronicznej kopii masz w każdej chwili, podłącz jedynie drukarkę do komputera i gotowe. Możesz także zarchiwizować dane na zwykłej płycie DVD. Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu zaoszczędzisz na czasie i wydatkach, które wiążą się z wymianą dwóch rolek. Zadbaj o wygodę i bezpieczeństwo pracy!

Ogromna baza PLU

Novitus Bono E posiada bazę towarową, której zapełnienie będzie dużym wyzwaniem. Urządzenie obsłuży do 250 000 pozycji. To idealna oferta zarówno dla firm, które mają w ofercie wiele towarów lub usług, jak i dla działalności, które stale się rozwijają. Już teraz zapewnij sobie bazę towarową, w której miejsce nie skończy się zbyt szybko.

Drukarka fiskalna Novitus Bono E - Aż 40 znaków w nazwie towaru lub usługi

Aż 40 znaków w nazwie towaru lub usługi

W oprogramowaniu sprzedażowym, które będzie współpracowało z Bono E, możesz umieścić nazwy towarów lub usług do 40 znaków, a drukarka wydrukuje je na potwierdzeniu sprzedaży. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministerstwa Finansów z marca 2013 roku, sprzedawca jest zobowiązany do jednoznacznego identyfikowania całej oferty. Drukarka fiskalna marki Novitus sprawi, że szybko i sprawnie dostosujesz nazwy towarów lub usług do funkcjonującego prawa.

Drukarka fiskalna Novitus Bono E - Wydajny i cichy mechanizm drukujący

Wydajny i cichy mechanizm drukujący

Model Bono E posiada szybki i cichy mechanizm drukujący, który umożliwi Ci szybkie i sprawne prowadzenie sprzedaży. Wymiana papieru w urządzeniu jest banalnie prosta i odbywa się na zasadzie „wrzuć i pracuj”. Warto jednak zauważyć, że drukarka korzysta z rolki o długości 60 m, więc nie będziesz musiał wykonywać tej czynności zbyt często. Co więcej, na paragonach drukowanych przez Bono E może się znaleźć do 255 pozycji.

Ekran nabywcy - wyświetlaj reklamy, grafiki

Urządzenie fiskalne Novitusa posiada dwa ekrany LCD. Na wyświetlaczu nabywcy może pojawić się aż 8 linii po 24 znaki, a także ruchoma grafika. Możesz zdecydować, czy będzie to reklama, podziękowanie, czy inny rodzaj komunikatu. Na ekranie kasjera mogą być wyświetlane 4 linijki tekstu po 24 znaki. Skonfiguruj pojawiające się informacje, dostosuj je zarówno do oczekiwań nabywcy, jak i potrzeb użytkownika.

Drukarka fiskalna Novitus Bono E - Współpracuje równocześnie z wieloma urządzeniami peryferyjnymi

Współpracuje równocześnie z wieloma urządzeniami peryferyjnymi

Novitus Bono E posiada złącza komunikacyjne, w tym RS-232 oraz USB, które zapewniają podłączenie do drukarki kilku urządzeń peryferyjnych w tym samym czasie. Co więcej, dzięki zastosowaniu dwóch złącz, PC i PC2, możliwe jest sprzęgniecie ze sobą różnych aplikacji. Oprogramowanie sprzedażowe może wysyłać paragony przez port PC, a system monitoringu będzie je odczytywał z portu PC2.

Drukarka fiskalna Novitus Bono E - Awaryjne zasilanie akumulatorowe

Awaryjne zasilanie akumulatorowe

Urządzenie fiskalne Novitusa wyposażono w awaryjne zasilanie akumulatorowe. Paragony można wystawiać również wtedy, kiedy zabraknie prądu. To bardzo istotna funkcja, która uchroni Twoją firmę przed konsekwencjami finansowymi związanymi z przerwą w prowadzeniu sprzedaży.

Wydrukuje paragon z logo Twojego przedsiębiorstwa

Novitus Bono E jest wszechstronną drukarką, która zapewni Ci zwiększenie czytelność wydruku. Urządzenie pozwala na wybór różnego rodzaju czcionek, a w przypadku wydruków niefiskalnych, oferuje powiększanie oraz poszerzanie znaków, jak również drukowanie w negatywie. Oprócz tego, z użyciem tego modelu będziesz wystawiał paragony, na których pojawi się np. logo Twojej działalności. Korzystaj z nowoczesnej technologii.

Wydrukuje paragony z NIP-em klienta

Obowiązujące obecnie przepisy wymagają, abyś używał urządzenia rejestrującego sprzedaż, które drukuje paragony z NIP-em nabywcy (na żądanie klienta). Z Bono E bez problemu dopasujesz prowadzenie handlu do funkcjonującego prawa. Paragon, z NIP-em nabywcy, jeśli tylko należność nie wyniesie więcej niż 450 zł, może pełnić rolę uproszczonej faktury. Postaw na uniwersalną drukarkę i zagwarantuj klientom kompleksową obsługę.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Novitus Bono!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Novitus Delio Prime E

Drukarka fiskalna
Novitus Delio Prime E

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij