www.Novitus-Bono.pl
Drukarka fiskalna Novitus Bono E Drukarka fiskalna Novitus Bono E Drukarka fiskalna Novitus Bono E

Drukarka fiskalna Novitus Bono LAN E

Drukarka fiskalna Novitus błyskawicznie odnajdzie się w systemie sprzedaży wdrożonym w Twojej firmie! Model Bono LAN E nie tylko został wyposażony w różnego typu złącza, zapewniające współpracę z innymi urządzeniami, np. komputerem, ale także gwarantuje zgodność z wieloma programami dla firm. Co więcej, drukarka posiada moduł elektronicznej kopii paragonów oraz wydajny, jednorolkowy mechanizm termiczny. W rezultacie, Bono LAN E od Novitus samoistnie archiwizuje istotne dane na karcie pamięci i umożliwia szybkie wykonywanie obowiązków firmowych. Urządzenie zapewni Ci także obsługę maksymalnie do 1 000 000 PLU i drukowanie różnych dokumentów, m.in. paragonów i faktur VAT.

Bezpieczeństwo i komfort pracy dzięki kopii elektronicznej

Obecny w tej drukarce moduł kopii elektronicznej samodzielnie gromadzi dokumentację firmową na karcie pamięci. Rozwiązanie to zagwarantuje Ci przede wszystkim zabezpieczenie przechowywanych danych oraz wygodę pracy. Model Bono LAN E umożliwia również łatwy odczyt informacji na komputerze (z opcją raportowania) czy nawet szybki wydruk ostatniego dokumentu zapisanego w module kopii elektronicznej (w celu sprawdzenia paragonu).

Precyzyjna identyfikacja nawet 1 000 000 PLU

Precyzyjna identyfikacja olbrzymiego asortymentu firmy to żadne wyzwanie dla tej drukarki! Bono LAN E zagwarantuje obsługę nawet do 1 000 000 PLU, które zostaną skonfigurowanie w programie do zarządzania handlem. Za sprawą takiego rozwiązania nie będziesz też przejmował się tym, że wraz z rozszerzeniem oferty drukarka nie zapewni precyzyjnego zdefiniowania dodatkowych produktów bądź usług. Ponadto, Bono LAN E wystawia paragony dla klientów z długimi nazwami pozycji towarowych - do 40 znaków.

Niezawodna praca w firmowym systemie sprzedaży

W przypadku Bono LAN E zadbano m.in. o to, żeby drukarka współpracowała z resztą firmowego systemu sprzedaży. Wspomniany model posiada różnego rodzaju złącza, m.in. Ethernet, RS-232 i USB, więc można go podłączyć praktycznie do każdego komputera lub terminala komputerowego. W Bono LAN E zastosowano także zaawansowany protokół komunikacyjny XML Novitus. Jego obecność sprawia, że urządzenie jest zgodne z popularnymi programami sprzedażowymi czy sprzedażowo-magazynowymi.

"Inteligentna" i łatwa w obsłudze technologia wydruku

Model Bono LAN E posiada wydajną technologię druku, która w inteligentny sposób zarządza zagęszczeniem wystawianych dokumentów i zapewnia maksymalną oszczędność rolki. Sprawia ona więc, że nie trzeba zbyt często wymieniać materiału eksploatacyjnego. A kiedy już zajdzie taka konieczność, instalacja rolki przebiega na zasadzie „wrzuć i pracuj” i zajmuje dosłownie chwilę. Oprócz tego, technologia obecna w Bono LAN E posiada licznik zużytego papieru oraz wystawia dokumenty, w tym paragony fiskalne, z prędkością do 14 linii/s.

Wydrukuje paragon z NIP-em klienta

Bono LAN E w wielu przypadkach niweluje konieczność stosowania innych drukarek na stanowisku obsługi klientów. To urządzenie już w standardzie wystawia nie tylko paragony fiskalne, ale też faktury VAT. Ponadto, Bono LAN E obsługuje szeroki zakres wydruków niefiskalnych, które mogą zawierać m.in. komunikaty sformatowane w różnych czcionkach, zaprogramowane wcześniej grafiki czy kody. Urządzenie pozwala również na wystawienie paragonu z logo firmy, NIP-em nabywcy oraz dołączoną po części fiskalnej dodatkową informacją, np. o bieżącej promocji. Korzystaj z wielozadaniowej technologii wydruku marki Novitus!

Podświetlane przyciski i graficzne ekrany LCD

Drukarka rejestrująca marki Novitus już w standardowej wersji posiada 2 wyraziste wyświetlacze LCD. Na ekranie nabywcy emitowane są komunikaty w maksymalnie 8 liniach (do 24 znaków w każdej), natomiast na tym przeznaczonym dla sprzedawcy - w 4 wierszach (do 24 znaków w każdym). Dzięki takiemu rozwiązaniu Bono LAN E zapewnia łatwy dostęp do czytelnych informacji zarówno użytkownikom drukarki, jak i klientom przedsiębiorstwa. Oprócz tego, pomiędzy emitowanymi paragonami, na ekranie nabywcy można wyświetlać dowolne teksty, m.in. powitania lub komunikaty reklamowe. Drukarka od Novitus posiada też podświetlane przyciski, które ułatwiają obsługiwanie rozbudowanego menu.

Oszczędne zużycie energii i zasilanie akumulatorowe

Bono LAN E zagwarantuje Ci funkcjonowanie nawet wtedy, gdy niespodziewanie zabraknie dostępu do zasilania sieciowego. To urządzenie marki Novitus zostało wyposażone w akumulator o mocy 3 Ah, który, przy pełnym naładowaniu, pozwala na dalsze wystawianie paragonów i innych dokumentów. Oprócz tego, Bono LAN E odznacza się niskim zużyciem energii i posiada funkcje umożliwiające oszczędzanie baterii, np. autowygaszanie ekranów, gdy drukarka nie jest akurat używana przy obsłudze klientów.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Novitus Bono!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Elzab Mera Plus TE FV

Drukarka fiskalna
Elzab Mera Plus TE FV

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij