www.Novitus-Bono.pl
Drukarka fiskalna Novitus Bono Online Drukarka fiskalna Novitus Bono Online Drukarka fiskalna Novitus Bono Online

Drukarka fiskalna Novitus Bono Online Apteka

Solidnie wykonana i równocześnie wydajna drukarka typu online, która znajdzie zastosowanie w szczególności w aptekach, sklepach zielarskich czy hurtowniach farmaceutycznych. To urządzenie marki Novitus gwarantuje obsługę nawet do 1 000 000 pozycji PLU, sprawne wydawanie różnych dokumentów, łatwą wymianę rolki papieru termicznego, płynną łączność z pozostałymi elementami rozwiązania systemowego oraz wybór sposobu przesyłania danych do Centralnego Repozytorium Kas (przez LAN, Wi-Fi lub GSM). Oprócz tego, model Bono Online Apteka nie tylko jest kompatybilny z popularnymi aplikacjami sprzedażowymi, które są stosowane w aptekach, ale także pozwala na drukowanie paragonów z informacjami dotyczącymi m.in. refundacji leków.

Praktyczne urządzenie w wersji aptecznej

Model Bono Online Apteka poradzi sobie idealnie nie tylko w aptekach, ale również w hurtowniach farmaceutycznych oraz sklepach zielarskich czy kosmetyczno-zdrowotnych. Wszystko za sprawą tego, że urządzenie Novitus posiada funkcjonalność niezbędną do obsługi klientów wspomnianych placówek. W rezultacie, Bono Online Apteka zapewnia m.in. kompatybilność z popularnym oprogramowaniem sprzedażowym, które jest używane w aptekach, jak również gwarantuje wystawianie paragonów fiskalnych z ważnymi informacjami, np. danymi dotyczącymi refundacji leków.

Komunikacja z CRK również w trybie bezprzewodowym

Jednym z kluczowych rozwiązań w modelu Bono Online Apteka jest transmisja wymaganych danych do Centralnego Repozytorium Kas, m.in. na temat emitowanych dokumentów oraz wykonywanych przeglądów serwisowych. W standardzie komunikacja z CRK odbywa się przy zastosowaniu złącza Ethernet. Drukarkę rejestrującą marki Novitus da się jednak wyposażyć w opcjonalny moduł Wi-Fi bądź modem GSM. Po zastosowaniu któregoś ze wspomnianych interfejsów model Bono Online Apteka zagwarantuje także bezprzewodową transmisję informacji do Centralnego Repozytorium Kas.

Obsługa do 1 000 000 PLU

Ta drukarka online od Novitus oferuje niezawodną obsługę ogromnej bazy towarowej. Po skonfigurowaniu wszystkich produktów lub usług w programie sprzedażowym, Bono Online Apteka może współpracować z maksymalnie 1 000 000 PLU! Zaletą tej drukarki fiskalnej jest również emitowanie paragonów z długimi nazwami poszczególnych pozycji towarowych - do 40 znaków (z dodatkowymi liniami opisu). Sięgnij po zaawansowaną technologię sprzedaży, dzięki której bez problemu zadbasz o jednoznaczną identyfikację asortymentu firmy.

Wygodny danych z pamięci chronionej

Obecna w Bono Online Apteka pamięć chroniona gwarantuje wygodne i bezpieczne przechowywanie ważnej dokumentacji firmowej. Dzięki wspomnianego rozwiązania drukarka samodzielnie zapisuje informacje dotyczące prowadzonej ewidencji (na cyfrowym nośniku). Ponadto, w dowolnej chwili będziesz mógł sprawdzić dane przechowywane w pamięci chronionej tego urządzenia. Bono Online Apteka oferuje zarówno wydruk zarchiwizowanych dokumentów, jak i ich odczyt przy użyciu komputera z zainstalowaną aplikacją od Novitus (dostarczaną wraz z urządzeniem).

Zgodna z wieloma komputerami i programami sprzedażowymi

Drukarkę fiskalną Bono Online Apteka wyposażono w różne interfejsy komunikacyjne, które zapewniają płynną współpracę z terminalem komputerowym i szufladą na pieniądze. Urządzenie już w podstawowej konfiguracji posiada 2 złącza RS-232, 2 wejścia USB i port Ethernet. Opcjonalnie ten model można także rozbudować o interfejsy do bezprzewodowego wysyłania informacji, np. moduł Bluetooth. Dodatkowo, w drukarce Bono Online Apteka zastosowano popularne protokoły komunikacyjne, m.in. Novitus XML. Dzięki temu urządzenie gwarantuje kompatybilność z wieloma programami do zarządzania handlem, np. sprzedażowo-magazynowymi.

Mechanizm drukujący z przyjaznymi rozwiązaniami

Novitus Bono Online Apteka wystawia dokumenty przy zastosowaniu wytrzymałego mechanizmu Seiko LTPC 245. Natomiast technologia wydruku obecna w tym urządzeniu wyróżnia się nie tylko dobrymi parametrami technicznymi, ale też wysoką kulturą pracy. Dzięki temu model Bono Online Apteka szybko emituje różnego rodzaju wydruki, m.in. paragony fiskalne i faktury VAT, oraz zapewnia oszczędne zużycie rolki z papierem termicznym. Ponadto, mechanizm drukujący w tym urządzeniu umożliwia wyjątkowo łatwe zainstalowanie wspomnianego materiału eksploatacyjnego - na zasadzie „wrzuć i pracuj”.

Bogaty zakres emitowanych dokumentów

Bono Online Apteka od Novitus oferuje wystawianie zarówno paragonów dla klientów indywidualnych, jak i faktur VAT lub dokumentów niefiskalnych, m.in. różnego typu potwierdzeń, podsumowań, raportów czy informacji o aktualnych rabatach. Urządzenie posiada też funkcję ustawiania wielkości czcionek, co pozwala np. na umieszczanie dużych kodów cyfrowych i literowych na wydrukach. Poza tym, Novitus Bono Online Apteka umożliwia wystawienie paragonu zawierającego NIP klienta w części fiskalnej dokumentu. Oto urządzenie rejestrujące z wszechstronną technologią wydruku!

Wysokiej klasy podzespoły i opcja zdalnego zarządzania pracą urządzenia

Szybkie działanie Bono Online Apteka jest możliwe dzięki mocnym podzespołom, które znalazły się w drukarce. Urządzenie wyposażono w procesor o taktowaniu 524 MHz, 256 MB pamięci RAM oraz 4 096 MB pamięci Flash. Model Bono Online Apteka działa również w oparciu o system operacyjny Linux, więc zapewnia sprawne wykonywanie obowiązków nawet podczas intensywnej eksploatacji. Ponadto, po podłączeniu do sieci, drukarka Novitus umożliwia zdalne zarządzanie swoją funkcjonalnością, m.in. diagnostykę, konfigurację ustawień oraz szybkie zablokowanie dostępu.

Wygodna obsługa rozbudowanego menu

Bono Online Apteka posiada rozbudowany interfejs użytkownika, który może być w prosty sposób obsługiwany przy pomocy podświetlanych klawiszy (umieszczonych na przedniej części urządzenia). W urządzeniu rejestrującym Novitus znalazły się także 2 niebieskie ekrany LCD. Ich obecność sprawia, że zarówno operatorzy drukarki, jak i klienci, zyskują stały dostęp do wyrazistych komunikatów na temat przebiegu sprzedaży. Zacznij korzystać z Bono Online Apteka - przyjaznego w obsłudze urządzenia od Novitus!

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Novitus Bono!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Novitus Deon Online

Drukarka fiskalna
Novitus Deon Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij