www.Novitus-Bono.pl
Drukarka fiskalna Novitus Bono Online Drukarka fiskalna Novitus Bono Online Drukarka fiskalna Novitus Bono Online

Drukarka fiskalna Novitus Bono Online

Transmisja danych do CRK, płynna współpraca z firmowym systemem, wydajne podzespoły, wytrzymały mechanizm termiczny oraz obsługa nawet 1 000 000 pozycji PLU - wszystko to zaoferuje Ci drukarka Bono Online! Dodatkowo, urządzenie zapewnia szybkie wystawianie zarówno paragonów dla klientów indywidualnych, jak i faktur VAT czy wielu dokumentów niefiskalnych. Model Bono Online wyposażono również w 2 wyświetlacze LCD (kasjera i nabywcy) oraz podświetlane przyciski, pozwalające użytkownikowi na proste korzystanie z menu drukarki. Zainwestuj w wszechstronne urządzenie fiskalne online, które zautomatyzuje obsługiwanie Twoich klientów!

Drukarka zgodna z kryteriami online

Jednym z kluczowych rozwiązań w Bono Online jest przesyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas, m.in. na temat emitowanych dokumentów oraz wykonywanych przeglądów serwisowych. W standardzie komunikacja z CRK przebiega za pośrednictwem interfejsu Ethernet. Drukarkę fiskalną marki Novitus da się jednak wzbogacić o opcjonalny moduł Wi-Fi bądź modem GSM. Po zastosowaniu któregoś ze wspomnianych rozszerzeń Bono Online zagwarantuje też bezprzewodową transmisję informacji do Centralnego Repozytorium Kas.

Obsługa maksymalnie 1 000 000 pozycji towarowych

Ta drukarka online od Novitus gwarantuje niezawodną obsługę wyjątkowo rozbudowanej bazy towarowej. Po skonfigurowaniu wszystkich produktów lub usług w programie sprzedażowym, Bono Online będzie w stanie współpracować nawet z 1 000 000 PLU! Atutem tej drukarki fiskalnej jest także emitowanie paragonów z długimi nazwami pozycji towarowych - nawet do 40 znaków (z dodatkowymi liniami opisu). Postaw na nowoczesne urządzenie online, dzięki któremu bez problemu zadbasz o jednoznaczną identyfikację asortymentu firmy.

Komfort pracy dzięki pamięci chronionej

Obecna w Novitus Bono Online pamięć chroniona gwarantuje komfortowe i bezpieczne przechowywanie istotnej dokumentacji firmowej. Dzięki wspomnianej funkcji drukarka samoistnie zapisuje informacje dotyczące prowadzonej ewidencji (na cyfrowym nośniku). Dodatkowo, w dowolnym momencie będziesz mógł sprawdzić dane zgromadzone w pamięci chronionej tego urządzenia. Model Bono Online oferuje zarówno wydruk zarchiwizowanych dokumentów, jak i ich odczyt przy użyciu komputera z wgraną aplikacją od Novitus (dostarczaną w zestawie z urządzeniem).

Różnorodne interfejsy i protokoły komunikacyjne

Drukarka rejestrująca Novitus Bono Online została wyposażona w różne interfejsy, które zapewniają współpracę z terminalem komputerowym i szufladą na pieniądze. Urządzenie już w standardowym wariancie posiada 2 złącza RS-232, wejście USB oraz port Ethernet. Ten model można też wzbogacić o interfejsy do bezprzewodowego wysyłania danych, np. zewnętrzny moduł Bluetooth. Ponadto, w drukarce fiskalnej zastosowano popularne protokoły komunikacyjne, m.in. Novitus XML. Dzięki temu urządzenie jest kompatybilne z wieloma programami dla firm, np. sprzedażowo-magazynowymi.

Prosty w obsłudze i wydajny mechanizm termiczny

Model Bono Online wystawia wszystkie dokumenty za pomocą wydajnego i praktycznego mechanizmu Seiko LTPC 245. Natomiast technologia wydruku obecna w urządzeniu cechuje się nie tylko dobrymi parametrami technicznymi, ale również wysoką kulturą pracy. Model Bono Online szybko wystawia różnorodne wydruki, m.in. paragony fiskalne i faktury VAT, oraz gwarantuje oszczędne zużycie rolki z papierem termicznym. Dodatkowo, mechanizm termiczny tego urządzenia pozwala na wyjątkowo proste zainstalowanie wspomnianego materiału eksploatacyjnego - za zasadzie \"wrzuć i pracuj\".

Bogaty zakres emitowanych dokumentów

Model Bono Online marki Novitus zaoferuje Ci wystawianie zarówno paragonów fiskalnych, jak i faktur VAT bądź dokumentów niefiskalnych, w tym różnego typu potwierdzeń, zestawień, raportów czy informacji o bieżących promocjach. Urządzenie posiada też funkcję konfigurowania wielkości czcionek, co pozwala np. na drukowanie dużych kodów cyfrowych i literowych. Poza tym, Novitus Bono Online gwarantuje wystawienie paragonu zawierającego NIP nabywcy w części fiskalnej dokumentu. Oto urządzenie rejestrujące z funkcjonalną technologią wydruku!

Wysokiej klasy podzespoły i zdalne zarządzanie pracą urządzenia

Za szybkie funkcjonowanie Bono Online odpowiadają wysokiej klasy podzespoły, które znalazły się w drukarce. Urządzenie wyposażono w procesor 524 MHz, 256 MB pamięci RAM i 4 096 MB pamięci Flash. Model Bono Online pracuje również w oparciu o system operacyjny Linux, dzięki któremu zapewnia sprawne realizowanie zadań nawet w czasie intensywnej eksploatacji. Ponadto, po podłączeniu do firmowej sieci, drukarka Novitus oferuje zdalne zarządzanie swoimi funkcjami, m.in. diagnostykę, zmianę ustawień i szybkie zablokowanie dostępu.

Łatwa obsługa rozbudowanego menu użytkownika

Bono Online posiada rozbudowany interfejs sprzedawcy, który może być w prosty sposób obsługiwany za pomocą podświetlanych przycisków. W urządzeniu rejestrującym Novitus znalazły się też 2 niebieskie ekrany LCD. Dzięki nim zarówno operatorzy drukarki fiskalnej, jak i klienci, zyskują stały dostęp do przejrzystych informacji o przebiegu transakcji. Nie zwlekaj, już dziś zacznij korzystać z Bono Online - przyjaznej w obsłudze technologii od Novitus!

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Novitus Bono!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Elzab Mera Online

Drukarka fiskalna
Elzab Mera Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij